Heren A

Spelers

Daems Joey

Dorny Frederic

Robaey Felix

Sales Segarra Ilian

Maet Arnout

Stroobandt Lander

Wendelen Karl

Vyvey Maarten

Wille Flor

Van Roy Owen

Trainingsuren 

  • Dinsdag: 19u30 - 21u00 - Sporthal De Bosserij
  • Vrijdag: 19u30 - 21u00 - Sporthal De Bosserij

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Shaun Vanden Berghe

Assistent-coach : Tessa Van Brabant

Ploegverantwoordelijke : 

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 03-09-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BBC Wervik HSE A
Zaterdag 10-09-2022 20u00 Olympos Marke HSE A TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A

Bekerwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 29-10-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BBC P Heuvelland HSE B
Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 01-10-2022 18u15 Mibac Middelkerke HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 08-10-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A KBGO Finexa Basket@Sea HSE E
Zaterdag 22-10-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BBC Groep Linden Oudenburg HSE A
Zaterdag 05-11-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Bbv Oedelem HSE B0
Zaterdag 12-11-2022 18u00 B-Ballers Diksmuide HSE A TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 19-11-2022 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Mibac Middelkerke HSE B
Zaterdag 26-11-2022 19u30 Carrefour Market Basket Blankenberge HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 10-12-2022 20u30 KBGO Finexa Basket@Sea HSE E TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 14-01-2023 21u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Carrefour Market Basket Blankenberge HSE B
Zaterdag 21-01-2023 20u30 Groep Linden BBC Oudenburg HSE A TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 28-01-2023 19u30 Bbv Oedelem HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 04-02-2023 19u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A B-Ballers Diksmuide HSE A

Competitiewedstrijden 2022/2023

nr Team P W D L F Points For Agt
1 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bbv Oedelem HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 B-Ballers Diksmuide HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groep Linden BBC Oudenburg HSE A 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Carrefour Market Basket Blankenberge HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 KBGO Finexa Basket@Sea HSE E 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mibac Middelkerke HSE B 0 0 0 0 0 0 0 0