Heren A

Spelers

Yoni Broucke

Björn Claeys

Joey Daems

Frederic Dorny 

Roeland Goddaert

Jordi Haelewyn

Dieter Kimpe 

Jonas Meulebrouck 

Lander Stroobandt

Gëatan Tourlemain

Douglas Van Bossele

Olivier Van Eenoo

Karl Wendelen

Trainingsuren 

* Woensdag : van 18u30 tot 20 u00 in de Sportbox Torhout . (om de week wisselen met dames )

* Vrijdag      : van 21u00 tot 22u30 in de C zaal Torhout .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Shaun Vanden Berghe

Assistent-coach : Tessa Van Brabant

Ploegverantwoordelijke : Johan Tanghe

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 07-08-2021 18.30 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 68 - 46 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE B
Zaterdag 14-08-2021 20u00 Bebita Eernegem HSE A 23 - 71 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 21-08-2021 20.00 BT Kortemark HSE A 45 - 56 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zondag 29-08-2021 17u30 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 75 - 49 GEMBAS BJM Knesselare HSE C
Zondag 05-09-2021 17u00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 79 - 79 BBC Falco Gent HSE D
Zondag 12-09-2021 17.30 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 47 - 55 BBC Leuze

Bekerwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 19-09-2021 17.00 Basket Midwest All-in Garden Tielt HSE A 81 - 51 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt

Competitiewedstrijden 2021/2022

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 26-09-2021 11.00 Bobcat Wielsbeke HSE B 50 - 70 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zondag 03-10-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 88 - 18 A.C.J. Basket Brugge HSE B
Zaterdag 16-10-2021 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 67 - 52 BBC P Heuvelland HSE B
Zondag 24-10-2021 15.00 BBC Gullegem HSE B 44 - 51 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Vrijdag 29-10-2021 20.45 KBBC Wikings Kortrijk HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 06-11-2021 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Koninklijke Basket Avelgem HSE C
Zaterdag 13-11-2021 15.30 BBC De West-Hoek Zwevezele HSE C TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 20-11-2021 18.00 Basket Desselgem HSE C TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 27-11-2021 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE Z
Zaterdag 04-12-2021 18.15 Bebita Eernegem HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 11-12-2021 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Avanti Brugge 2015 HSE B
Zaterdag 15-01-2022 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Bobcat Wielsbeke HSE B
Zaterdag 22-01-2022 18.30 A.C.J. Basket Brugge HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zondag 06-02-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A KBBC Wikings Kortrijk HSE B
Zaterdag 12-02-2022 19.00 BBC P Heuvelland HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 19-02-2022 19.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BBC Gullegem HSE B
Zaterdag 26-02-2022 16.00 Koninklijke Basket Avelgem HSE C TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 05-03-2022 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A BBC De West-Hoek Zwevezele HSE C
Zaterdag 12-03-2022 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Basket Desselgem HSE C
Zaterdag 26-03-2022 15.00 BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE Z TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
Zaterdag 02-04-2022 21.00 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A Bebita Eernegem HSE B
Zaterdag 09-04-2022 20.00 Avanti Brugge 2015 HSE B TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Avanti Brugge 2015 HSE B 5 5 0 0 0 15 446 180
2 TeleVoIP Zedelgem Lions HSE A 4 4 0 0 0 12 276 164
3 KBBC Wikings Kortrijk HSE B 4 4 0 0 0 12 260 217
4 Basket Desselgem HSE C 5 3 0 2 0 11 302 305
5 Koninklijke Basket Avelgem HSE C 4 3 0 1 0 10 296 186
6 Bebita Eernegem HSE B 5 2 0 3 0 9 306 319
7 BBC P Heuvelland HSE B 5 2 0 3 0 9 267 281
8 Bobcat Wielsbeke HSE B 5 2 0 3 0 9 280 364
9 BBC Gullegem HSE B 5 1 0 4 0 7 258 289
10 BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE Z 5 1 0 4 0 7 223 289
11 BBC De West-Hoek Zwevezele HSE C 4 1 0 3 0 6 201 229
12 A.C.J. Basket Brugge HSE B 5 0 0 5 0 5 133 425