Pré-Microben U8 A

Spelers

Seppe Decoster

Mauro De Jaegher

Jules Vanhaelemeesch

Lotte Wuyts

Daan Ongena

Norah Piron

Loic Dejonckheere

Victorine Verhaeghe 

Marlon Riviere

Trainingsuren

* Woensdag  : 17u00 tot 18u30 in De Leeuw Zedelgem.
* Donderdag : 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach :  Stephan Van Hove

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke : Sara Vanbelle

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 27-09-2020 12.30 Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 BBC Koksijde G08 A
Zondag 11-10-2020 16.00 Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 KB Oostende Bredene G08 A
Zaterdag 17-10-2020 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G08 A 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 24-10-2020 09.00 Bebita Eernegem G08 A 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
KB Oostende Bredene G08 A 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Koninklijke BBC Oostkamp G08 A
Zaterdag 28-11-2020 15.00 Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Bebita Eernegem G08 A
BBC Koksijde G08 A 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G08 B 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 16-01-2021 15.00 Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 B.C. Blue Stars Brugge G08 A
Zaterdag 23-01-2021 09.00 Avanti Brugge 2015 G08 A 1 - 1 Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 30-01-2021 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G08 A Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 06-02-2021 11.00 Zedelgem Lions G08 A KB Oostende Bredene G08 A
Zaterdag 27-02-2021 12.30 Bbv Oedelem G08 A Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 06-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G08 A BC Knokke-Heist G08 A
Zondag 14-03-2021 15.00 Zedelgem Lions G08 A Koninklijke BBC Oostkamp G08 B
Zaterdag 20-03-2021 15.00 B.C. Blue Stars Brugge G08 A Zedelgem Lions G08 A
Zondag 28-03-2021 15.00 Zedelgem Lions G08 A Avanti Brugge 2015 G08 A
Zondag 18-04-2021 13.45 KB Oostende Bredene G08 A Zedelgem Lions G08 A
Zondag 25-04-2021 16.15 Zedelgem Lions G08 A Koninklijke BBC Oostkamp G08 A
Zaterdag 01-05-2021 09.00 BC Knokke-Heist G08 A Zedelgem Lions G08 A
Zondag 09-05-2021 13.15 Zedelgem Lions G08 A Bbv Oedelem G08 A

Klassement U08 Niveau 4 B

nr Team
- BBC Koksijde G08 A
- KB Oostende Bredene G08 A
- Bebita Eernegem G08 A
- Koninklijke BBC Oostkamp G08 A
- Zedelgem Lions G08 A

Klassement U08 Niveau 4 R2 B

nr Team
- B.C. Blue Stars Brugge G08 A
- BC Knokke-Heist G08 A
- Avanti Brugge 2015 G08 A
- Bbv Oedelem G08 A
- KB Oostende Bredene G08 A
- Zedelgem Lions G08 A
- Koninklijke BBC Oostkamp G08 B
- Koninklijke BBC Oostkamp G08 A