Pré-Microben U8 A

Spelers

Lucas De Metter

Lou Paepe

Loic Dejonckheere

Enora Dierickx

Ximeno Huwel

Ada Okafor

Uchenna Okafor

Norah Piron

Trevor Dekimpe

Marcel Vanhaelemeesch

Trainingsuren

* Woensdag  : van 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .
* Vrijdag       : van 18u00 tot 19u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach :  Maarten Vyvey

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke : Sara Vanbelle

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2021/2022

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 02-10-2021 13.00 KBGO Finexa Basket@Sea G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 09-10-2021 11.00 BC Knokke-Heist G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 16-10-2021 15.15 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Koninklijke BBC Oostkamp G08 A
Zaterdag 30-10-2021 13.30 KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zondag 31-10-2021 11.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 KBGO Finexa Basket@Sea G08 A
Zaterdag 06-11-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 BJM-Gembas Knesselare G08 A
Zaterdag 13-11-2021 12.00 BJM-Gembas Knesselare G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zondag 21-11-2021 15.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 BC Knokke-Heist G08 A
Zaterdag 27-11-2021 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 04-12-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A
Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 09-01-2022 13.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Koninklijk Basket Team ION Waregem G08 A
Zaterdag 15-01-2022 09.15 Avanti Brugge 2015 G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 22-01-2022 11.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Bebita Eernegem G08 A
Zaterdag 29-01-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 KBGO Finexa Basket@Sea G08 A
Zaterdag 12-02-2022 09.30 House Of Talents Kortrijk Spurs G08 C 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 19-02-2022 13.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A
Zaterdag 12-03-2022 09.00 Bebita Eernegem G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 19-03-2022 09.00 Koninklijk Basket Team ION Waregem G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 26-03-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A 1 - 1 Avanti Brugge 2015 G08 A
Zaterdag 02-04-2022 09.00 KBGO Finexa Basket@Sea G08 A 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
Zaterdag 30-04-2022 09.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A House Of Talents Kortrijk Spurs G08 C
Zondag 08-05-2022 11.15 KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A

Klassementen 2021/2022

nr Team
- BJM-Gembas Knesselare G08 A
- KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A
- TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
- Koninklijke BBC Oostkamp G08 A
- BC Knokke-Heist G08 A
nr Team
- Avanti Brugge 2015 G08 A
- House Of Talents Kortrijk Spurs G08 C
- TeleVoIP Zedelgem Lions G08 A
- Bebita Eernegem G08 A
- Koninklijk Basket Team ION Waregem G08 A
- KBGO Finexa Basket@Sea G08 A
- KB Oostende Bredene Basket@sea G08 A