Microben U10 B

Spelers

Dylan Claes

Ella Deklerck 

Noah Delie 

Rémi Kermarrec 

Lou Kesteloot 

Elveric Petit 

Lucas Stevens 

Wannes Van Colen 

Maxim Vanderstraeten 

Ruben Vanhove 

Trainingsuren

* Dinsdag      : 17u30 tot 19u00 in POV De Kazerne Zedelgem .
* Donderdag : 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Ewoud Rogiers

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke :

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 19-09-2020 11.00 Bebita Eernegem G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 27-09-2020 15.00 KB Oostende Bredene G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zondag 11-10-2020 11.00 Mibac Middelkerke G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zondag 18-10-2020 15.00 Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Avanti Brugge 2015 G10 A
Zaterdag 24-10-2020 11.00 Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Bebita Eernegem G10 A
Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A
Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Mibac Middelkerke G10 A
Zaterdag 21-11-2020 10.00 Avanti Brugge 2015 G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 28-11-2020 17.00 Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 KB Oostende Bredene G10 A
Zaterdag 05-12-2020 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 17.00 Zedelgem Lions G10 B 1 - 1 Mibac Middelkerke G10 B
Zaterdag 16-01-2021 15.15 A.C.J. Basket Brugge G10 B 1 - 1 Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 23-01-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D
Zaterdag 30-01-2021 13.00 Zedelgem Lions G10 B Kon BBC De Panne vzw G10 B
Zaterdag 06-02-2021 09.00 BC Knokke-Heist G10 B Zedelgem Lions G10 B
Zondag 28-02-2021 15.00 Zedelgem Lions G10 B Avanti Brugge 2015 G10 B
Zondag 07-03-2021 14.30 Lions Torhout G10 A Zedelgem Lions G10 B
Zondag 14-03-2021 09.00 Mibac Middelkerke G10 B Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 20-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 B A.C.J. Basket Brugge G10 B
Zaterdag 27-03-2021 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 17-04-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 B BC Knokke-Heist G10 B
Zaterdag 24-04-2021 15.00 Kon BBC De Panne vzw G10 B Zedelgem Lions G10 B
Zaterdag 01-05-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 B Lions Torhout G10 A
Zaterdag 08-05-2021 12.00 Avanti Brugge 2015 G10 B Zedelgem Lions G10 B

Klassement U10 Niveau 4 AA

nr Team
- Avanti Brugge 2015 G10 A
- KB Oostende Bredene G10 A
- Mibac Middelkerke G10 A
- Bebita Eernegem G10 A
- Zedelgem Lions G10 B
- Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A

Klassement U10 Niveau 4 R2 BA

nr Team
- Lions Torhout G10 A
- A.C.J. Basket Brugge G10 B
- Avanti Brugge 2015 G10 B
- Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D
- Zedelgem Lions G10 B
- BC Knokke-Heist G10 B
- Kon BBC De Panne vzw G10 B
- Mibac Middelkerke G10 B