Microben U10 A

Spelers

Dylan Claes

Ella Deklerck 

Noah Delie 

Lou Kesteloot 

Elveric Petit 

Wannes Van Colen 

Maxim Vanderstraeten 

Ruben Vanhove 

Trainingsuren

* Maandag    : van 17u15 tot 18u45 in De Sportbox Torhout .
* Donderdag : van 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Wendy Vlaeminck

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke : Thijs Deklerck 

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2021/2022

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 26-09-2021 15.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 BC Knokke-Heist G10 B
Zaterdag 09-10-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 BJM-Gembas Knesselare G10 B
Zaterdag 16-10-2021 13.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Avanti Brugge 2015 G10 B
Zaterdag 23-10-2021 16.30 Sgolba Aalter G10 B 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 20-11-2021 16.15 BJM-Gembas Knesselare G10 B 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 27-11-2021 11.00 Avanti Brugge 2015 G10 B 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 04-12-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A Sgolba Aalter G10 B
Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 09-01-2022 15.30 House Of Talents Kortrijk Spurs G10 C 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 22-01-2022 09.00 KBGO Finexa Basket@Sea G10 C 1 - 1 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zondag 30-01-2022 09.00 Mibac Middelkerke G10 A - TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 05-02-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - KB Oostende Bredene Basket@sea G10 A
Zaterdag 19-02-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - Avanti Brugge Dames G10 A
Zaterdag 12-03-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - KBGO Finexa Basket@Sea G10 C
Zaterdag 19-03-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 C
Zondag 27-03-2022 11.30 House Of Talents Kortrijk Spurs G10 D - TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 02-04-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - Mibac Middelkerke G10 A
Zaterdag 23-04-2022 13.00 KB Oostende Bredene Basket@sea G10 A - TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Zondag 08-05-2022 12.00 Avanti Brugge Dames G10 A - TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A - House Of Talents Kortrijk Spurs G10 D

Klassementen 2021/2022

nr Team
- Avanti Brugge 2015 G10 B
- BJM-Gembas Knesselare G10 B
- Sgolba Aalter G10 B
- TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
Nr Team
- House Of Talents Kortrijk Spurs G10 C
- KB Oostende Bredene Basket@sea G10 A
- Mibac Middelkerke G10 A
- Avanti Brugge Dames G10 A
- House Of Talents Kortrijk Spurs G10 D
- TeleVoIP Zedelgem Lions G10 A
- KBGO Finexa Basket@Sea G10 C