Microben U10 A

Spelers

Matthias De Groote 

Luca Deklerck 

Aiden Markey 

Nand Strubbe 

Stan Van Lierde 

Leon Vandemoortele 

BriekVanhevel

ArthurVermeulen 

Kobe Wuyts 

Trainingsuren

* Woensdag  : 18u30 tot 20u00 in De Sportbox Torhout .
* Donderdag : 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Danny Claeys

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke : Thijs Deklerck 

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 05-09-2020 13.00 Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 12-09-2020 15.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A
Zondag 20-09-2020 17.00 BJM-Gembas Knesselare G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zondag 27-09-2020 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 10-10-2020 11.30 Kortrijk Spurs G10 B 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 17-10-2020 11.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 BC Knokke-Heist G10 A
Zaterdag 24-10-2020 11.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 BJM-Gembas Knesselare G10 A
Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 A
Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Kortrijk Spurs G10 B
Zaterdag 21-11-2020 11.00 BC Knokke-Heist G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 28-11-2020 17.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A
Zaterdag 05-12-2020 15.00 Basket Sijsele G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Basket Sijsele G10 A
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 17.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 BJM-Gembas Knesselare G10 A
Zondag 17-01-2021 09.00 KBBC Sparta Laarne G10 A 1 - 1 Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 23-01-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 A 1 - 1 Basket Midwest Izegem G10 A
Zondag 31-01-2021 12.00 BBC Falco Gent G10 A Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 06-02-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 A Kortrijk Spurs G10 B
Zaterdag 27-02-2021 11.00 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 A Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 06-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 A Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G10 A
Zondag 14-03-2021 13.00 BJM-Gembas Knesselare G10 A Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 20-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 A KBBC Sparta Laarne G10 A
Zaterdag 27-03-2021 13.00 Basket Midwest Izegem G10 A Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 17-04-2021 11.30 Kortrijk Spurs G10 B Zedelgem Lions G10 A
Zondag 25-04-2021 16.15 Zedelgem Lions G10 A BBC Falco Gent G10 A
Zondag 02-05-2021 09.00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G10 A Zedelgem Lions G10 A
Zaterdag 08-05-2021 11.00 Zedelgem Lions G10 A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 A

Klassement U10 Niveau 3 A

nr Team
- Basket Sijsele G10 A
- "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A
- Koninklijke BBC Oostkamp G10 A
- BJM-Gembas Knesselare G10 A
- Zedelgem Lions G10 A
- BC Knokke-Heist G10 A
- Kortrijk Spurs G10 B
- Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 A

Klassement U10 Niveau 3 R2 A

nr Team
- Zedelgem Lions G10 A
- Kortrijk Spurs G10 B
- BJM-Gembas Knesselare G10 A
- BBC Falco Gent G10 A
- Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G10 A
- KBBC Sparta Laarne G10 A
- Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 A
- Basket Midwest Izegem G10 A