Pupillen U14 B 

Spelers

Iben Cuvelier 

Helder Derpoorter 

Obe Dobbelaere

Seth Geeraert

Noah Gunst

Kyan Hellebuyck

Sybran Hellebuyck

Jarno Soenen

Cas Termote

Jules Vandemoortele

Trainingsuren

* Dinsdag       : van 18u00 tot 19u30 in POV De Kazerne Zedelgem .

* Woensdag   : van 17u00 tot 20u00 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Frederic De Jonghe

Ploegverantwoordelijke : Chris Hellebuyck

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 21-08-2021 9u-12u Tornooi Gembas BJM Knesselaere
Zaterdag 07-05-2022 17.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B Basket Willebroek M12 A

Competitiewedstrijden 2021/2022

U14 Niveau 4 B

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 18-09-2021 14.30 Racing Brugge G14 A 93 - 24 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 26-09-2021 12.45 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 41 - 25 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 03-10-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 55 - 26 Bebita Eernegem G14 A
Zondag 10-10-2021 15.30 BBC Groep Linden Oudenburg G14 A 97 - 35 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 17-10-2021 11.00 Wytewa Roeselare G14 B 54 - 35 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zaterdag 23-10-2021 11.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 37 - 84 Racing Brugge G14 A
Zaterdag 06-11-2021 11.00 Bebita Eernegem G14 A 26 - 60 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 14-11-2021 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 31 - 33 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A
Zaterdag 20-11-2021 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 19 - 98 BBC Groep Linden Oudenburg G14 A
Zondag 28-11-2021 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B Wytewa Roeselare G14 B
Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 16-01-2022 15.00 BJM-Gembas Knesselare G14 B 89 - 26 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zaterdag 05-02-2022 13.00 Carrefour Market Basket Blankenberge G14 C 66 - 42 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 13-02-2022 15.30 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 32 - 21 Bebita Eernegem G14 A
Zaterdag 19-02-2022 10.00 BC Knokke-Heist G14 B 38 - 69 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zaterdag 26-02-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 38 - 68 KBGO Finexa Basket@Sea G14 D
Zaterdag 12-03-2022 11.00 Bebita Eernegem G14 A 37 - 28 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 09-04-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 28 - 40 BJM-Gembas Knesselare G14 B
Zaterdag 30-04-2022 14.30 KBGO Finexa Basket@Sea G14 D - TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B
Zondag 08-05-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B - BC Knokke-Heist G14 B
Zaterdag 14-05-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B - Carrefour Market Basket Blankenberge G14 C

Klassementen 2021/2022

 U14 Niveau 4 B

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Racing Brugge G14 A 10 8 0 2 0 26 658 395
2 BBC Groep Linden Oudenburg G14 A 8 7 0 1 0 22 596 255
3 Wytewa Roeselare G14 B 8 6 0 2 0 20 452 317
4 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 9 4 0 5 0 17 381 376
5 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 9 2 0 7 0 13 321 552
6 Bebita Eernegem G14 A 10 0 0 10 0 10 225 738
Nr Team P W D L F Pts For Agt
1 KBGO Finexa Basket@Sea G14 D 8 8 0 0 0 24 542 287
2 BJM Gembas Knesselare G14 B 8 6 0 2 0 20 438 298
3 Carrefour Market Basket Blankenberge G14 C 7 5 0 2 0 17 413 271
4 Bebita Eernegem G14 A 8 2 0 6 0 12 261 415
5 TeleVoIP Zedelgem Lions G14 B 7 2 0 5 0 11 263 359
6 BC Knokke-Heist G14 B 8 0 0 8 0 8 250 537