Miniemen U16 A

Spelers

Korneel David

Arthur De Pauw

Seppe Dedecker

Lewis Denolf

Kjartan Hellebuyck

Robbe Maertens

Kobe Thorrez

Luka Vandenabeele

Thibo Verhoye

Louis Vermeulen

Klik hier om een tekst te typen.

Klik hier om een tekst te typen.

Trainingsuren

* Maandag    : 19u30 tot 21u00 in De Sportbox Torhout .

* Woensdag : 17u00 tot 18u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Frederic De Jonghe

Assistent - Coach :

Ploegverantwoordelijke : Ann D'Hiet

Wedstrijden

Bekerwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 28-11-2020 13.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel J16 A Zedelgem Lions J16 A
Zaterdag 19-12-2020 15.00 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J16 A Zedelgem Lions J16 A
Zaterdag 30-01-2021 15.00 Zedelgem Lions J16 A Basket Poperinge J16 A
nr Team P W D L F Pts For Agt
- Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
- Zedelgem Lions J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
- Basket Poperinge J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0
- Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel J16 A 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 19-09-2020 11.00 Zedelgem Lions J16 A 46 - 45 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C
Zaterdag 26-09-2020 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp J16 B 55 - 33 Zedelgem Lions J16 A
Zaterdag 03-10-2020 11.00 Zedelgem Lions J16 A 74 - 46 Wytewa Roeselare J16 B
Zaterdag 10-10-2020 11.00 Basket Sijsele J16 A 90 - 34 Zedelgem Lions J16 A
Zaterdag 17-10-2020 17.00 Zedelgem Lions J16 A Sgolba Aalter J16 A
Zondag 25-10-2020 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C Zedelgem Lions J16 A
Zondag 01-11-2020 11.00 Wytewa Roeselare J16 B Zedelgem Lions J16 A
Zaterdag 07-11-2020 15.00 Zedelgem Lions J16 A Koninklijke BBC Oostkamp J16 B
Zaterdag 14-11-2020 17.00 Zedelgem Lions J16 A Basket Sijsele J16 A
Zondag 22-11-2020 13.15 Sgolba Aalter J16 A Zedelgem Lions J16 A

Klassement U16 Niveau 3 B

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basket Sijsele J16 A 4 4 0 0 0 12 309 201
2 Sgolba Aalter J16 A 4 3 0 1 0 10 271 203
3 Zedelgem Lions J16 A 4 2 0 2 0 8 187 236
4 Wytewa Roeselare J16 B 4 1 0 3 0 6 212 277
5 Koninklijke BBC Oostkamp J16 B 3 1 0 2 0 5 162 175
6 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C 3 0 0 3 0 3 148 197