2de nationale Rolstoelbasket B

Spelers

Yassine Bayne

Brecht Bruneel

Lucas D'hondt

Kevin Jaegers

Dries Kerckenaere

Robin Leka

Tijs Serpentier

Joyce Vandevelde

Lowie Vergison

Thomas Weemaels

Klik hier om een tekst te typen.

Klik hier om een tekst te typen.

Trainingsuren

  • Maandag    : van 20u00 tot 22u00 - Sporthal De Bosserij
  • Donderdag : van 21u00 tot 23u00 - Sporthal De Bosserij

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Davy Van Heerswynghels 

Assistent-coach :

Ploegverantwoordelijke :

Wedstrijden

Dag Datum Tijd Teams Uitslag
Zondag 18-10-2020 13.00 Zedelgem Lions ROL B -- Rolling Thunders Wetteren ROL B
Zondag 18-10-2020 17.00 Hubo Limburg United ROL B -- Zedelgem Lions ROL B
nr Team P W D L F Pts For Agt
- Zedelgem Lions ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0
- Rolling Thunders Wetteren ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0
- Hubo Limburg United ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0

Toernooi competitie 2020/2021

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 04-10-2020 12.00 Hubo Limburg United ROL B Zedelgem Lions ROL B
Zondag 04-10-2020 14.00 BC Oostende ROL B Zedelgem Lions ROL B
Zondag 29-11-2020 14.30 Zedelgem Lions ROL B Rolling Thunders Wetteren ROL B
Zondag 29-11-2020 16.30 Zedelgem Lions ROL B Wapper vzw ROL A
Zondag 20-12-2020 13.00 Stella Artois Leuven Bears ROL B Zedelgem Lions ROL B
Zondag 20-12-2020 17.00 Rolling Thunders Wetteren ROL B Zedelgem Lions ROL B
Zaterdag 13-02-2021 14.00 Orly Hasselt ROL A Zedelgem Lions ROL B
Zaterdag 13-02-2021 15.45 Zedelgem Lions ROL B Stella Artois Leuven Bears ROL B
Zondag 07-03-2021 14.30 Zedelgem Lions ROL B Hubo Limburg United ROL B
Zondag 07-03-2021 16.30 Zedelgem Lions ROL B Orly Hasselt ROL A
Zondag 18-04-2021 17.00 Wapper vzw ROL A Zedelgem Lions ROL B
Zondag 25-04-2021 13.00 Zedelgem Lions ROL B BC Oostende ROL B

Klassement Toernooi competitie 2020/2021

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Orly Hasselt ROL A 2 2 0 0 0 6 97 60
2 Rolling Thunders Wetteren ROL B 2 1 0 1 0 4 96 88
3 Wapper vzw ROL A 2 0 0 2 0 2 58 103
4 Zedelgem Lions ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Stella Artois Leuven Bears ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BC Oostende ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hubo Limburg United ROL B 0 0 0 0 0 0 0 0