Dames

Speelsters

Chiara Bruyneel

Kim Bruyneel

Lynn Couvreur

Babette Deleersnyder

Annelien Francois

Julie Grunewald

Chadia Maelegheer

Stephanie Mouton

Annelies Moyaert

Elke Ongenae

Kim Steyaert

Lisa Steyaert

Kiana Timmerman

Tessa Van Brabant

Fauve Vanhoucke

Trainingsuren

* Dinsdag : van 19u30 tot 21u00 in De Bosserij .

* Vrijdag  : van 19u30 tot 21u00 in de C zaal Torhout .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Shaun Vanden Berghe

Ploegverantwoordelijke :

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 08-08-2021 11u00 Zedelgem Lions DSE A DBC Osiris Okapi Aalst DSE C
Zaterdag 14-08-2021 16u00 Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zondag 22-08-2021 11u00 Basket Ball Brunehaut DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zondag 29-08-2021 15u00 Zedelgem Lions DSE A Sgolba Aalter DSE A
Zondag 05-09-2021 15u00 Zedelgem Lions DSE A Basket Ball Brunehaut DSE B

Bekerwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 19-09-2021 14.00 Zedelgem Lions DSE A Bbv Oedelem DSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt

Competitiewedstrijden 2021/2022

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 25-09-2021 17.30 Kortrijk Spurs DSE D Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 02-10-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Bbv Oedelem DSE A
Zaterdag 09-10-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A KBGO Finexa Basket@Sea DSE A
Zaterdag 16-10-2021 17.00 Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 23-10-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
Zaterdag 06-11-2021 18.00 Basket Desselgem DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 13-11-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A
Zaterdag 20-11-2021 18.00 Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 27-11-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Kon BBC De Panne vzw DSE A
Zaterdag 04-12-2021 18.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 11-12-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A B.C. Blue Stars Brugge DSE B
Zaterdag 18-12-2021 21.00 Torhout Lions DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 08-01-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Basket SKT Ieper DSE B
Zaterdag 15-01-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Kortrijk Spurs DSE D
Zaterdag 22-01-2022 16.00 Bbv Oedelem DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 05-02-2022 19.00 KBGO Finexa Basket@Sea DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 12-02-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE C
Zaterdag 26-02-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Basket Desselgem DSE A
Zaterdag 05-03-2022 18.30 KB Oostende Bredene Basket@sea DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 12-03-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Carrefour Market Basket Blankenberge DSE A
Zondag 20-03-2022 15.00 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 26-03-2022 18.15 Kon BBC De Panne vzw DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 02-04-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A
Zondag 10-04-2022 16.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 23-04-2022 19.00 Zedelgem Lions DSE A Torhout Lions DSE A
Zaterdag 30-04-2022 16.00 Basket SKT Ieper DSE B Zedelgem Lions DSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A
2 Basket Desselgem DSE A
3 Basket SKT Ieper DSE B
4 Basket Team Ion Waregem DSE C
5 B.C. Blue Stars Brugge DSE B
6 BBV Oedelem DSE A
7 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
8 KB Oostende Bredene DSE A
9 KBGO Duva Fruit Oostende DSE A
10 Kon. BBC De Panne vzw. DSE A
11 Kortrijk Spurs DSE D
12 Lions Torhout DSE A
13 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A
14 Zedelgem Lions DSE A