Dames

Speelsters

Chiara Bruyneel

Kim Bruyneel

Lynn Couvreur

Babette Deleersnyder

Annelien Francois

Julie Grunewald

Ilke Kimpe

Manuela Lopez

Annelies Moyaert

Elke Ongenae

Kim Steyaert

Lisa Steyaert

Tessa Van Brabant

Trainingsuren

* Dinsdag : 19u30 tot 21u00 in De Bosserij .

* Vrijdag  : 20u30 tot 22u00 in De Sportbox Torhout .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Shaun Vanden Berghe

Assistent coach : 

Ploegverantwoordelijke :

Wedstrijden

Oefenwedstrijden

Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zondag 06-09-2020 15.00 Basketball Brunehaut 54 - 51 Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 15-09-2020 21.15 Zedelgem Lions DSE A 52 - 57 BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke DSE A

Bekerwedstrijden

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A Forfait 0 - 20 Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 12-09-2020 18.00 Avanti Dames Brugge DSE B 80 - 70 Zedelgem Lions DSE A
Zondag 27-09-2020 17.00 Zedelgem Lions DSE A 58 - 85 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 3 3 0 0 0 9 187 118
2 Avanti Dames Brugge DSE B 3 2 0 1 0 7 160 152
3 Zedelgem Lions DSE A 3 1 0 2 0 5 148 165
4 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A 3 0 0 0 3 0 0 60

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 04-10-2020 17.00 Lions Torhout DSE A 66 - 42 Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 17-10-2020 17.00 Kortrijk Spurs DSE E Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 24-10-2020 19.00 Zedelgem Lions DSE A Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B
Zondag 08-11-2020 18.00 Zedelgem Lions DSE A B.C. Blue Stars Brugge DSE C
Zaterdag 14-11-2020 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 21-11-2020 19.00 Zedelgem Lions DSE A Kortrijk Spurs DSE F
Zaterdag 28-11-2020 16.00 Basket SKT Ieper DSE C Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 05-12-2020 18.30 Bobcat Wielsbeke DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zondag 13-12-2020 17.00 Zedelgem Lions DSE A KB Oostende Bredene DSE Z
Zaterdag 09-01-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Basketclub Red Sharks Koekelare DSE B
Zaterdag 16-01-2021 19.15 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 23-01-2021 21.00 Zedelgem Lions DSE A Avanti Dames Brugge DSE C
Zaterdag 06-02-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Lions Torhout DSE A
Zaterdag 13-02-2021 19.00 Kortrijk Spurs DSE F Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 20-02-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Kortrijk Spurs DSE E
Zaterdag 27-02-2021 19.00 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 06-03-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B
Zaterdag 20-03-2021 20.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C Zedelgem Lions DSE A
Zaterdag 10-04-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Basket SKT Ieper DSE C
Zaterdag 17-04-2021 19.00 Zedelgem Lions DSE A Bobcat Wielsbeke DSE A
Zaterdag 24-04-2021 18.30 KB Oostende Bredene DSE Z Zedelgem Lions DSE A
Zondag 02-05-2021 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE B Zedelgem Lions DSE A
Zondag 09-05-2021 15.00 Zedelgem Lions DSE A Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A
Zaterdag 22-05-2021 Avanti Dames Brugge DSE C Zedelgem Lions DSE A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE Z 2 1 0 1 0 4 78 80
2 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 2 1 0 1 0 4 91 88
3 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2 1 0 1 0 4 93 79
4 Kortrijk Spurs DSE E 1 1 0 0 0 3 62 25
5 Kortrijk Spurs DSE F 1 1 0 0 0 3 68 32
6 Avanti Dames Brugge DSE C 1 1 0 0 0 3 51 32
7 Lions Torhout DSE A 1 1 0 0 0 3 66 42
8 KB Oostende Bredene DSE Z 1 1 0 0 0 3 48 37
9 Basket SKT Ieper DSE C 1 1 0 0 0 3 50 42
10 Bobcat Wielsbeke DSE A 2 0 0 2 0 2 72 121
11 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele DSE B 2 0 0 2 0 2 61 119
12 Zedelgem Lions DSE A 1 0 0 1 0 1 42 66
13 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem DSE A 1 0 0 1 0 1 32 51