Benjamins U12 D

Spelers

Mauro Anseeuw 

Lucas De Ketelaere 

 Warre Deschrevel 

Lester Devos

Obe Dobbelaere

Yesse Geeraerts 

Ian Missiaen 

Boris Provoost

Trainingsuren

* Dinsdag      : 18u00 tot 19u30 in De Bosserij .
* Woensdag : 18u30 tot 20u00 in De Leeuw Zedelgem .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Jordi Haelewyn

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke:

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 19-09-2020 15.00 Bebita Eernegem G12 B 19 - 64 Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 26-09-2020 11.30 BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A 72 - 22 Zedelgem Lions G12 D
Zondag 04-10-2020 15.00 Zedelgem Lions G12 D 36 - 29 Avanti Brugge 2015 G12 B
Zondag 11-10-2020 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 45 - 40 Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 17-10-2020 15.00 Zedelgem Lions G12 D 49 - 64 B.C. Blue Stars Brugge G12 B
Zaterdag 24-10-2020 15.00 Zedelgem Lions G12 D 32 - 40 Bebita Eernegem G12 B
Zedelgem Lions G12 D "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C
Zaterdag 21-11-2020 17.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 B 54 - 30 Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 05-12-2020 10.00 Avanti Brugge 2015 G12 B 38 - 59 Zedelgem Lions G12 D
Zedelgem Lions G12 D BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A
Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 11.00 Zedelgem Lions G12 D 40 - 55 Wytewa Roeselare G12 B
Zaterdag 16-01-2021 17.00 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A 66 - 30 Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 23-01-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 D Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B
Zaterdag 30-01-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 D Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 D
Zaterdag 06-02-2021 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 27-02-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 D Olympos Marke G12 A
Zaterdag 06-03-2021 17.00 B.C. Blue Stars Brugge G12 B Zedelgem Lions G12 D
Zondag 14-03-2021 11.00 Wytewa Roeselare G12 B Zedelgem Lions G12 D
Zondag 21-03-2021 16.00 Zedelgem Lions G12 D Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A
Zaterdag 27-03-2021 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B Zedelgem Lions G12 D
Zaterdag 17-04-2021 09.00 Zedelgem Lions G12 D Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B
Zaterdag 24-04-2021 13.00 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 D Zedelgem Lions G12 D
Zondag 02-05-2021 17.00 Zedelgem Lions G12 D B.C. Blue Stars Brugge G12 B
Zaterdag 08-05-2021 14.30 Olympos Marke G12 A Zedelgem Lions G12 D

Klassement U12 Niveau 4 CA

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 B.C. Blue Stars Brugge G12 B 7 7 0 0 0 21 391 225
2 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 6 4 0 2 0 14 253 236
3 Zedelgem Lions G12 D 8 3 0 5 0 14 332 361
4 BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A 6 4 0 1 1 13 291 207
5 Bebita Eernegem G12 B 5 1 0 4 0 7 132 276
6 Avanti Brugge 2015 G12 B 6 0 0 6 0 6 224 318

Klassement U12 Niveau 4 R2 BB

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Olympos Marke G12 A 1 1 0 0 0 3 76 19
2 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel G12 A 1 1 0 0 0 3 66 30
3 Wytewa Roeselare G12 B 1 1 0 0 0 3 55 40
4 Zedelgem Lions G12 D 2 0 0 2 0 2 70 121
5 B.C. Blue Stars Brugge G12 B 1 0 0 1 0 1 19 76
6 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G12 D 0 0 0 0 0 0 0 0