Benjamins U12 C

Spelers

Charlie Claeys

Julie Cools

Kaat Debusschere

Gitte Dobbelaere

Maxima Embo

Jutta Lernout

Jasmien Phillips

Maria Theressa Schotman

Marie-Julie Verhaeghe 

Mika Vieren

Trainingsuren

* Dinsdag      : 18u00 tot 19u30 in De Bosserij .
* Vrijdag        : 18u00 tot 19u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Steven Claeys

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke :

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 20-09-2020 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B 65 - 13 Zedelgem Lions G12 C
Zondag 27-09-2020 14.30 Zedelgem Lions G12 C 10 - 97 Kon BBC De Panne vzw G12 B
Zaterdag 03-10-2020 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 97 - 13 Zedelgem Lions G12 C
Zondag 11-10-2020 12.30 Zedelgem Lions G12 C 31 - 42 B.C. Blue Stars Brugge G12 C
Zondag 18-10-2020 09.00 Wytewa Roeselare G12 C 47 - 38 Zedelgem Lions G12 C
B.C. Blue Stars Brugge G12 C Zedelgem Lions G12 C
Zedelgem Lions G12 C Wytewa Roeselare G12 C
Zedelgem Lions G12 C Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B
Zedelgem Lions G12 C Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C
Kon BBC De Panne vzw G12 B Zedelgem Lions G12 C
Dag Datum Tijd Thuis Score Uit
Zaterdag Vk Iebac Ieper G12 A Zedelgem Lions G12 C
Zaterdag 16-01-2021 13.00 Zedelgem Lions G12 C 28 - 77 Basket Midwest Izegem G12 B
Zaterdag 23-01-2021 14.00 Avanti Brugge 2015 G12 B 51 - 47 Zedelgem Lions G12 C
Zondag 31-01-2021 09.00 Wytewa Roeselare G12 C Zedelgem Lions G12 C
Zaterdag 06-02-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 C Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 C
Zaterdag 27-02-2021 15.00 Bebita Eernegem G12 B Zedelgem Lions G12 C
Zondag 07-03-2021 16.30 Zedelgem Lions G12 C Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D
Zaterdag 13-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G12 C Vk Iebac Ieper G12 A
Zondag 21-03-2021 09.00 Basket Midwest Izegem G12 B Zedelgem Lions G12 C
Zaterdag 27-03-2021 11.00 Zedelgem Lions G12 C Avanti Brugge 2015 G12 B
Zondag 18-04-2021 11.00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 C Zedelgem Lions G12 C
Zondag 25-04-2021 18.00 Zedelgem Lions G12 C Wytewa Roeselare G12 C
Zaterdag 01-05-2021 09.00 Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D Zedelgem Lions G12 C
Zondag 09-05-2021 18.00 Zedelgem Lions G12 C Bebita Eernegem G12 B

Klassement U12 Niveau 4 CB

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 6 5 0 1 0 16 454 152
2 Kon BBC De Panne vzw G12 B 5 5 0 0 0 15 414 92
3 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B 5 3 0 2 0 11 228 208
4 Wytewa Roeselare G12 C 6 2 0 4 0 10 185 421
5 B.C. Blue Stars Brugge G12 C 5 1 0 4 0 7 114 279
6 Zedelgem Lions G12 C 5 0 0 5 0 5 105 348

Klassement U12 Niveau 4 R2 CA

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basket Midwest Izegem G12 B 3 3 0 0 0 9 198 114
2 Avanti Brugge 2015 G12 B 2 1 0 1 0 4 106 103
3 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 C 2 1 0 1 0 4 81 102
4 Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 D 1 1 0 0 0 3 76 11
5 Zedelgem Lions G12 C 2 0 0 2 0 2 75 128
6 Wytewa Roeselare G12 C 2 0 0 2 0 2 57 135
7 Bebita Eernegem G12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vk Iebac Ieper G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0