Benjamins U12 B

Spelers

Iben Cuvelier 

Helder Derpoorter 

Warre Devos 

Noah Gunst 

Kyan Hellebuyck 

Sybran Hellebuyck 

Fin Neels 

Jarno Soenen 

Jasper Vandenbroucke 

Lukas Vandenbroucke 

Trainingsuren

* Maandag    : 18u00 tot 19u30 in De Sportbox Torhout .
* Donderdag : 18u00 tot 19u30 in POV De Kazerne Zedelgem .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Frederic De Jonghe

Assistent - coach :

Ploegverantwoordelijke : 

Wedstrijden

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zondag 20-09-2020 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 75 - 23 Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 26-09-2020 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 42 - 34 Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 03-10-2020 17.00 Zedelgem Lions G12 B 33 - 62 Mibac Middelkerke G12 A
Zaterdag 10-10-2020 13.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A 78 - 29 Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 17-10-2020 13.00 Zedelgem Lions G12 B 25 - 45 KB Oostende Bredene G12 A
Zondag 25-10-2020 12.30 Zedelgem Lions G12 B 31 - 73 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D
Zedelgem Lions G12 B A.C.J. Basket Brugge G12 A
KB Oostende Bredene G12 A Zedelgem Lions G12 B
Mibac Middelkerke G12 A Zedelgem Lions G12 B
Zedelgem Lions G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 13.00 Zedelgem Lions G12 B 57 - 12 BJM-Gembas Knesselare G12 B
Zaterdag 16-01-2021 12.30 B.C. Blue Stars Brugge G12 C 6 - 74 Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 23-01-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 B 25 - 67 A.C.J. Basket Brugge G12 A
Zondag 31-01-2021 Zedelgem Lions G12 B Bebita Eernegem G12 A
Zaterdag 06-02-2021 09.00 BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 27-02-2021 11.00 Zedelgem Lions G12 B Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 E
Zondag 07-03-2021 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Zedelgem Lions G12 B
Zondag 14-03-2021 09.00 BJM-Gembas Knesselare G12 B Zedelgem Lions G12 B
Zondag 21-03-2021 14.15 Zedelgem Lions G12 B B.C. Blue Stars Brugge G12 C
Zaterdag 27-03-2021 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zedelgem Lions G12 B
Zaterdag 17-04-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 B BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A
Zaterdag 24-04-2021 13.00 Bebita Eernegem G12 A Zedelgem Lions G12 B
Zondag 02-05-2021 15.00 Zedelgem Lions G12 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C
Zaterdag 08-05-2021 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 E Zedelgem Lions G12 B

Klassement U12 Niveau 4 AA

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 A.C.J. Basket Brugge G12 A 6 6 0 0 0 18 379 199
2 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 6 4 1 1 0 15 363 216
3 KB Oostende Bredene G12 A 6 3 0 3 0 12 231 273
4 Mibac Middelkerke G12 A 5 2 1 2 0 10 258 251
5 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 5 1 0 4 0 7 175 267
6 Zedelgem Lions G12 B 6 0 0 6 0 6 175 375

Klassement U12 Niveau 4 R2 BA

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Zedelgem Lions G12 B 2 2 0 0 0 6 131 18
2 BJM-Gembas Knesselare G12 B 1 0 0 1 0 1 12 57
3 B.C. Blue Stars Brugge G12 C 1 0 0 1 0 1 6 74
4 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 E 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BBC De West-Hoek Zwevezele G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bebita Eernegem G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0