Benjamins U12 A

Spelers

Walt Baeckelandt

Vic Cools

Hailey Dejonghe

Kobe Demeûs

Emma Devolder

Noah Knockaert

Cas Termote

Sem Van Damme

Jules Vandemoortele

Thomas Vanderstraeten

Mathis Vanstreels

Trainingsuren

* Dinsdag       : 19u00 tot 20u30 in POV De Kazerne Zedelgem .
* Donderdag : 18u30 tot 20u00 in De Bosserij .
* Vrijdag        : 18u00 tot 19u30 in De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Ewoud Rogiers

Ploegverantwoordelijke : Stefan Vandemoortele

Wedstrijden

Bekerwedstrijden 

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 12-09-2020 09u00 Zedelgem Lions G12 A Forfait 20 - 0 Vk Iebac Ieper G12 A
Bobcat Wielsbeke G12 A Zedelgem Lions G12 A
Basket Midwest Izegem G12 A Zedelgem Lions G12 A
nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basket Midwest Izegem G12 A 1 1 0 0 0 3 128 6
2 Zedelgem Lions G12 A 1 1 0 0 0 3 20 0
3 Bobcat Wielsbeke G12 A 1 0 0 1 0 1 6 128
4 Vk Iebac Ieper G12 A 1 0 0 0 1 0 0 20

Competitiewedstrijden 2020/2021

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 05-09-2020 17.00 Zedelgem Lions G12 A 13 - 100 Basket Midwest Izegem G12 A
Zaterdag 26-09-2020 09.00 Zedelgem Lions G12 A 21- 125 Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A
Zaterdag 03-10-2020 09.00 Avanti Brugge 2015 G12 A 75 - 37 Zedelgem Lions G12 A
Zondag 11-10-2020 14.15 Zedelgem Lions G12 A 12 - 68 Kortrijk Spurs G12 B
Zaterdag 17-10-2020 13.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B Forfait 0 - 20 Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 24-10-2020 13.30 Basket Midwest Izegem G12 A 111 - 21 Zedelgem Lions G12 A
Kortrijk Spurs G12 B Zedelgem Lions G12 A
Zedelgem Lions G12 A Koninklijke BBC Oostkamp G12 B
Zaterdag 05-12-2020 17.00 Zedelgem Lions G12 A 30 - 61 Avanti Brugge 2015 G12 A
Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A Zedelgem Lions G12 A
Dag Datum Tijd Thuis Uitslag Uit
Zaterdag 09-01-2021 13.00 Basket Sijsele G12 A 68 - 33 Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag Zedelgem Lions G12 A Basket Midwest All-in Garden Tielt G12 A
Zondag 24-01-2021 11.15 Sgolba Aalter G12 A 32 - 34 Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 30-01-2021 16.00 BC Knokke-Heist G12 A Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 06-02-2021 17.00 Zedelgem Lions G12 A KB Oostende Bredene G12 A
Zaterdag 27-02-2021 13.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B Zedelgem Lions G12 A
Zondag 07-03-2021 12.30 Zedelgem Lions G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B
Zondag 14-03-2021 17.00 Zedelgem Lions G12 A Basket Sijsele G12 A
Zaterdag 20-03-2021 14.00 Basket Midwest All-in Garden Tielt G12 A Zedelgem Lions G12 A
Zondag 28-03-2021 17.00 Zedelgem Lions G12 A Sgolba Aalter G12 A
Zaterdag 17-04-2021 16.30 KB Oostende Bredene G12 A Zedelgem Lions G12 A
Zondag 25-04-2021 12.30 Zedelgem Lions G12 A BC Knokke-Heist G12 A
Zondag 02-05-2021 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Zedelgem Lions G12 A
Zondag 09-05-2021 11.30 Zedelgem Lions G12 A Koninklijke BBC Oostkamp G12 B

Klassement U12 Niveau 3 C

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Koninklijk Basket Team ION Waregem G12 A 5 5 0 0 0 15 436 193
2 Kortrijk Spurs G12 B 6 4 0 2 0 14 396 246
3 Basket Midwest Izegem G12 A 6 4 0 2 0 14 487 206
4 Avanti Brugge 2015 G12 A 6 4 0 2 0 14 285 290
5 Zedelgem Lions G12 A 7 1 0 6 0 9 154 540
6 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B 6 0 0 4 2 4 102 385

Klassement U12 Niveau 4 R2 AB

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basket Sijsele G12 A 2 1 0 1 0 4 117 101
2 Zedelgem Lions G12 A 2 1 0 1 0 4 67 100
3 BC Knokke-Heist G12 A 1 1 0 0 0 3 68 49
4 Sgolba Aalter G12 A 1 0 0 1 0 1 32 34
5 Basket Midwest All-in Garden Tielt G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
6 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KB Oostende Bredene G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0