Benjamins U12

Spelers

Capelle Bastien

Claes Dylan

Markey Aiden

Strubbe Nand

Blieck Jorg

Kesteloot Lou

Van Colen Wannes

Petit Elveric

De Sante Nicholas

Neutens Finn

Trainingsuren

* Woensdag: 18u30 - 20u00 POV De Kazerne Zedelgem
* Vrijdag : 18u00 - 19u30 Sporthal De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Maarten Vyvey

Ploegverantwoordelijke : Evy Buffel

Wedstrijden

Bekerwedstrijden 

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 29-10-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 18 - 114 Holstra Wings Wevelgem Moorsele G12 A
Zaterdag 10-12-2022 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A

Klassement Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule D

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Holstra Wings Wevelgem Moorsele G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitiewedstrijden 2021/2022

U12 Niveau 4 A1

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 17-09-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 49 - 61 Avanti Brugge 2015 G12 B
Zondag 25-09-2022 09.00 Wytewa Roeselare G12 A 52 - 33 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 08-10-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 19 - 68 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A
Zaterdag 15-10-2022 11.00 Carrefour Market Basket Blankenberge G12 B 47 - 39 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 22-10-2022 13.00 Avanti Brugge 2015 G12 B 97 - 36 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 05-11-2022 13.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 43 - 31 Basket Midwest All In Garden Tielt G12 A
Zaterdag 12-11-2022 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 60 - 44 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 19-11-2022 09.00 Basket Midwest All In Garden Tielt G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 26-11-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Wytewa Roeselare G12 A
Zondag 04-12-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Carrefour Market Basket Blankenberge G12 B

Klassementen 2022/2023

 U12 Niveau 4 A1

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Avanti Brugge 2015 G12B 7 7 0 0 0 21 441 233
2 Red Sharks Koekalare G12A 7 6 0 1 0 19 335 218
3 Basket Midwest All In Garden Tielt G12A 7 3 1 3 0 14 228 269
4 Carrefour Market Basket Blankenberge G12B 7 1 2 4 0 11 203 257
5 Wytewa Roeselare G12A 7 1 1 5 0 10 228 305
6 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 7 1 0 6 0 9 263 416