Benjamins U12

Spelers

Capelle Bastien

Claes Dylan

Markey Aiden

Strubbe Nand

Blieck Jorg

Kesteloot Lou

Van Colen Wannes

Petit Elveric

De Sante Nicholas

Neutens Finn

Trainingsuren

* Woensdag: 18u30 - 20u00 POV De Kazerne Zedelgem
* Vrijdag : 18u00 - 19u30 Sporthal De Bosserij .

Coaches en ploegverantwoordelijke

Coach : Maarten Vyvey

Ploegverantwoordelijke : 

Wedstrijden

Bekerwedstrijden 

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 29-10-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Holstra Wings Wevelgem Moorsele G12 A
Zaterdag 10-12-2022 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A

Klassement Beker van West-Vlaanderen U12 Gemengd Poule D

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Holstra Wings Wevelgem Moorsele G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitiewedstrijden 2021/2022

U12 Niveau 4 A1

Dag Datum Uur Thuisploeg Uitslag Bezoekers
Zaterdag 17-09-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 49 - 61 Avanti Brugge 2015 G12 B
Zondag 25-09-2022 09.00 Wytewa Roeselare G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 08-10-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A
Zaterdag 15-10-2022 11.00 Carrefour Market Basket Blankenberge G12 B TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 22-10-2022 13.00 Avanti Brugge 2015 G12 B TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 05-11-2022 13.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Basket Midwest All In Garden Tielt G12 A
Zaterdag 12-11-2022 10.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 19-11-2022 09.00 Basket Midwest All In Garden Tielt G12 A TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A
Zaterdag 26-11-2022 15.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Wytewa Roeselare G12 A
Zondag 04-12-2022 17.00 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A Carrefour Market Basket Blankenberge G12 B

Klassementen 2022/2023

 U12 Niveau 4 A1

nr Team P W D L F Pts For Agt
1 Red Sharks Koekalare G12A 1 1 0 0 0 3 35 18
2 Basket Midwest All In Garden Tielt G12A 1 1 0 0 0 3 52 31
3 Avanti Brugge 2015 G12 B 1 1 0 0 0 3 61 49
4 TeleVoIP Zedelgem Lions G12 A 1 0 0 1 0 1 49 61
5 Wytewa Roeselare G12A 1 0 0 1 0 1 31 52
6 Basket Blankenberge G12B 1 0 0 1 0 1 18 35